Otel Bilgileri

Tur Center Aracılığıyla Hemen Rezervasyon Yaptırın

Makkah Hilton Towers

Bu 5 yıldızlı Makkah Hilton Towers, Mekke'deki Mescid-i Haram ve Kâbe'ye 2 dakikalık yürüme mesafesindedir. Otel; şık odalar, 7 yemek yeme mekanı ve 10.000 kişilik ibadet alanı sunmaktadır.

Makkah Hilton’un ferah ve klimalı odalarında Art Deco tarzı dekor ve uydu TV bulunur. Mutfak olanakları arasında kahve makinesi yer almaktadır ve oda servisi gün boyunca hizmetinizdedir.

Gün boyu açık El Etlalah Restaurant'ta Mescid-i Haram'a bakan büyük pencereler vardır. Caffe Cino; Arap kahvesi ve taze pişirilmiş hamur işlerinde uzmanlaşmıştır. Ayrıca otelin bünyesinde Çin ve Arap restoranları da bulunmaktadır.

Hilton Makkah'ın 24 saat hizmet veren resepsiyonundaki personel döviz bozdurma ve araba kiralama konularında yardımcı olabilir. Ayrıca faks ve fotokopi olanakları içeren tam teşekküllü bir iş merkezi bulunmaktadır. Konuklar, Reflexology Health Centre'da rahatlatıcı ayak masajlarının tadını çıkarabilir.

Makkah Hilton Towers 450'den fazla mağazaya ev sahipliği yapan alışveriş merkezine bağlıdır. Kral Abdülaziz Uluslararası Havalimanı araçla yaklaşık 1 saat uzaklıktadır.
İLETİŞİME GEÇ

Hemen Rezervasyon Yaptırın!

Bizimle İletişime Geçebilir, Bizden Detaylı Bilgiler Alabilirsiniz!
TOP